Jdi na obsah Jdi na menu
 


NZŘ 3.4.2010

Ráno dorazili na cvičák zkouškaři a za chvilku na to pan rozhodčí J.Pružina.Po kontrole průkazů , soupisky následoval nástup se psi další nezbytná kontrola psů.Celkem nastoupilo 4 psovodi s 6 psi.

ZZO - Růženka Kopecká s Ginou

ZZO - Marcela Salabová s Calipso

ZM - Marcela s Gringem

ZM - Soňa Marýzková s Ebolou

ZVV 1 Soňa s Flamou

ZPS 1  Leona Batalová s Centem

Po nástupu byl dán program zkoušek stopy za tratí a poslušnosti s obranami dole na place.Kluci odvezli vše potřebné a připravily plac.Zkouškaři odjeli a to taky rozhodlo kdo po stopách končí.Prosté a jednoduché.Víťa našlápl stopu dle ZPS1,která má stáří dvě hoďky.První na stopu dle ZM šla Marcela s Gringem , ti skončily hned na prvním úseku , kde se Gringo nevěnoval stopě a byl písknut.Pak Soňa s Ebolou také dle ZM, zde nebylo jasné jestli vůbec stopu udělá při tréninkových stopách prostě hrůza.No jo jenže nakonec si Ebola vyčuchala pěkné body a ten kdo stopu viděl prostě nevěřil , nakonec ani panička tomu nevěřila.......Zbývala stopa dle ZVV1.Soňa s Flamou do prvního předmětu,už jsme doufali ve zdárný konec , člověk míňí a pes mění , totální kolaps a písknutí rozhodčím. Leona s Centem nastupovali poslední a oni měli pár chyb ve stopě , ale bodové hodnocení 88 jim udělalo radost. Po stopách odjezd dolů na plac.

Dle ZZO nastoupila Růženka s Ginou a Marcela s Calipso.Bohužel Gina ikdyž se snažila plnit povely psovodky, bylo zde spousta chybiček a ztrátových bodíků narůstalo. Nakonec poslušností neprošla do speciálních cviků.Příště stopro splníme :-)) Marcela s Calipso v pohodě poslušností propluli do dalšího kola.Soňa s Ebolou nastoupily na poslušnost dle ZM. Jediné co se Ebole nepovedlo byl aport kde dostali srážku 2 bodíků z celkových 50.Prostě dobrééé.. Leona s Centem poslušnost dle ZVV 1 , za drobné chyby psa i psovoda poslušností prošli a tím pádem stopařskou zkoušku splnily.Na obranu nastupovala jen Ebola , bez makety a horším zákusu na hladkém a ještě opakovaný povel k pustění měli celkem 42 bodíků.Zbývalo dodělat specialní cviky dle ZZO ,kdy Calipso cviky splnila.Všem co dnes zkoušku udělali GRATULUJI a ti co neprošli " nezoufejte bude líp "

Na cvičáku proběhlo zapsání výsledků zkoušek a vyhlášení.

Výsledek pro cvičák , ale zároveń i pro rozhodčího 3/3 :-)))

ZZO - Calipso P - 54 SP.CV. SPLNILA

ZM - Ebola S - 47 P - 48 O - 42 celkem 137 - V.D

ZPS 1 - Cent S - 88 P - 82 celkem 170  - D

Děkujeme panu rozhodčímu za korektní posuzování.

 

Náhledy fotografií ze složky Zkoušky NZŘ 3.4.2010