Jdi na obsah Jdi na menu
 


VS Raspenava

Katalog. č. Jméno psovoda Jméno psa Plemeno P/F 2. VS


1 Truksa Milan  Bryn Zde-Sko NO P St
10 Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma NO F St
100 Klícha Vlastimil Gréta z Nové pošty NO F St
102 Zemanová Eva Isis Kateko NO F Rou
105 Mach Jiří Francesco Anrebri NO P St
106 Řanda Václav Bendík z Daskonu NO P St
109 Pejša Martin Quel od Policie NO P ČL
11 Křeček Vlastimil Charlie Eqidius NO P St
111 Femiak Richard Vasil Bono Campo BOM P ČL
115 Lieblová Lucie Onset de Alphaville Bohemia BOM P ČL
117 Kacafírková Petra Agi Kněžihorka NO P Rou
12 Golhová Hana Nor z Golha NO P Rou
122 Böhm Jan Iggi Štíhlouš NO P  
123 Nešpor Jan Karel Krone de Alphaville Bohemia BOM F St
14 Tomášek Josef Ar z Hromadného NO P St
16 Dobešová Jolana Uragan de Alphaville Bohemia BOM P ČL
20 Matoušková Klára Maxim de Alphaville Bohemia BOM P Rou
21 Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka NO F St
26 Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM P St
28 Aulická Petra  Casius Zde-Sko NO P Rou
3 Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO P St
30 Schober Miroslav Pery Jit-Mir NO P Rou
32 Fína Jan Ienny z Elbu NO F Tř
33 Smrčková Zuzana Nitro v.d. Vastenow HOK P ČL
35 Králík Josef Bren z Daskonu NO P St
37 Hartl Jaroslav Quirin od Policie ČR NO P St
4 Mrázová  Jaroslava Cherry z Veselé kamky NO F St
41 Pekárek Jindřich  Larry ze Stříbrného kamene NO P St
44 Pěknice Přemysl ing. Bessy za Šikmáku NO F Tř
45 Hradil Stanislav Nargo Helilein NO P Tř
46 Jonáš Martin Frajer Anrebri NO P Rou
47 Petrášková Michaela Indián Starý skaut NO P Rou
48 Veselka Petr Agáta Vepeden NO F ČL
49 Suchopar Daniel Luca ze Stříbrného kamene NO P St
51 Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia BOM P ČL
54 Brunovský Milan Brit z Milabru, NO P St
55 Veselý Miroslav Ora de Alphaville Bohemia BOM F St
58 Horák Kamil Archie z Válovy zahrady NO F St
61 Karban Václav Dorotka Tigrata BOX F St
62 Svoboda Václav  Goldý od Svatováclava NO F  
68 Cahová Daniela Mgr. Bon Jour Alary Aslar DOB F Tř
71 Hůza Ladislav  Uran Ro-Kop Bohemia NO P  
73 Dvořák Petr Coonie Zde-Sko NO F St
8 Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile BOM P ČL
80 Novák Zdeněk Arry Jirka BOM P St
81 Borkovec Michal Gaston Ensy Egas FBO P St
83 Plášil Václav Quella ze Stříbrného kamene NO F St
84 Cejpa Josef Fari Bohemia Ma-Bor NO P ČL
89 Kubínová Hana Agatha z Mandragory BOM F ČL
9 Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO F Rou
93 Helclová Martina Asko ze Zelené úžlabiny BOM P ČL
97 Liška Radovan Aron Britkin dvor NO P  
98 Kuchař Jaroslav Brutus Drapa NO P St
99 Chýlová Dagmar Ali Emitom NO P St