Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky VS Raspenava

 start.č  kat.č.  Psovod  pes-fena  S  P  celkem  umístění
 36  1  Truksa Milan  Bryn Zde-Sko  98  83  84  265  6
 3  3  Mráz Zdeněk  Panto Ajaxova Uránie  90  78  94  262  8
 -  4  Mrázová Jaroslava  Cherry z  Veselé kamky  -  -  -  -  omluvena
 -  6  Kubeš Jiří  Jordán Kateko  -  -  -  -  omluven
 12  8  Molák Tomáš  Brego Allegro Cantabile  21  90  92  203  32
 30  9  Kolář Pavel  Cixie Zde-Sko  96  86  93  275  2
 37  10  Slivoň Jan  Baghíra Krokodýlí farma  8O  92  86  258  11
 19  11  Křeček Vlastimil  Charlie Eqidius  76  78  79  233  27
 -  12  Golhová  Hana  Nor z Golha  -  -  -  -  omluvena
 40  14  Tomášek Josef  Ar z Hromadného  98  59  82  239  20
 26  16  Dobešová Jana  Uragan de Alphaville Bohemia  78  78  92  248  17
15  20  Matoušková Klára  Maxim de Alphaville Bohemia  83  91  O  174  39
 28  21  Kaslová Andrea  Heriet z Nového Draka  99  77  85  261  9
 10  26  Tyc Jiří Mgr.  Olin Malidaj  78  85  89  252  13
 1  28  Aulická Petra  Casius Zde-Sko  94  72  87  253  12
 42  30  Schober Miroslav  Perry Jit-Mir  90  78  77  245  19
 -  32  Fína Jan  Ienny z Elbu  -  -  -  -  nenastoupil
 39  33  Smrčková Zuzana  Nitro v.d.Vastenow  76  74  85  235  23
 13  35  Králík Josef  Bren z Daskonu  24  92  96  212  31
 16  37  Hartl Jaroslav  Quirin od Policie ČR  93  81  90  264  7
 4  41  Pekárek Jindřich  Larry ze Stříbrného kamene  10  82  94  186  36
 35  44  Pěknice Přemysl  Bessy ze Šikmáku 96   79  84  259  10
 18  45  Hradil Stanislav  Nargo Helilein  40  84  89  213  30
 11  46  Jonáš Martin  Frajer Anrebri  23  71  88  182  38
 20  47  Petrášková Michaela  Indián Starý skaut  20  82  93  195  33
 21  48  Veselka Petr  Agáta Vepeden  0 0  0  celková disk.  -
 22  49  Suchopár Daniel  Luca ze Stříbrného kamene  79  78  80  237  21
 25  51  Mlčák Jaroslav  Udet de Alphaville Bohemia  37  92  93  222  29
 14  54  Brunovský Milan  Brit z Milabru  90  70  75  235  24
 33  55  Veselý Miroslav  Ora de Alphaville Bohemia  74  70  86  230  28
 41  58  Horák Kamil  Archie z Válovy zahrady  93  81  91  265  5
 -  61  Karban Václav  Dorotka Tigrata  -  -  -  -  omluven
 43  62  Svoboda Václav  Goldý od Svatováclava  93  80  64  237  22
 27  68  Cahová Daniela Mgr.  Bon Jour Alary Aslar  48  85  58  191  35
 17  71  Hůza Ladislav  Uran Ro-Kop Bohemia  89  75  88  252  14
 9  73  Dvořák Petr  Coonie Zde-Sko  0  0    celková disk.  0  -
 34  80  Novák Zdeněk  Arry Jirka  84  77  88  249  16
 -  81  Borkovec Michal  Gaston Ensy Egas  -  -  -  -  nenastoupil
 44  83  Plášil Václav  Quella ze Stříbrného kamene  95  88  87  270  4
 -  84  Cejpa Josef  Fari Bohemia Ma-Bor  -  -  -  -  omluven
 29  89  Kubínová Hana  Agatha z Mandragory  98  82  92  272  3
 31  93  Helclová Martina  Asko ze Zelené úžlabiny  75  79  91  245  18
 24  97  Liška Radovan  Aron Britkin dvor  88  79  84  251  15
 2  98  Kuchař Jaroslav  Brutus Drapa  -  69  0 diskv.  69  -
 5  99  Chýlová Dagmar  Ali Emitom  61  83  90  234  25
 -  100  Klícha Vlastimil  Gréta z Nové pošty  -  -  -  -  nenastoupil
 23  102  Zemanová Eva  Isis Kateko  45  69  70  184  37
 8  105  Mach Jiří  Francesco Anrebri  66  78  89  233  26
 -  106  Řanda Václav  Bendík z Daskonu  -  -  -  -  nenastoupil
 38  109  Pejša Martin  Quel od Policie ČR  97  97  89  283  1
 7  111  Femiak Richard  Vasil Bono Campo  23  53  91  167  40
 -  115  Lieblová Lucie  Onset de Alphaville Bohemia  -  -  -  -  nenastoupil
 6  117  Kacafírková Petra  Agi Kněžíhorka  47  71  74  192  34
 32  12š  Nešpor Jan Karel  Krone de Alphaville Bohemia      celková disk.  0  -

                                Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu -nenastoupil