Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky MM ČKNO

   Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Králík Josef    Bren z Daskonu   NO  92   94   98   284   1 
  Hulíková Hana    Adélka Aykmar   NO  95   93   96   284   2 
  Glisníková Jana MVDr.    Cato Katargo   NO  95   88   96   279   3
 
  Chmurová Lenka    Argo Mania Bohemia   NO  94   90   93   277   4 
  Černý Marek    Ayk Aykmar   NO  98   86   92   276   5 
  Kolář Pavel    Cixie Zde-Sko   NO  95   91   90   276   6 
  Šišková Petra    Lesco Naspo   NO  99   90   87   276   7 
  Mráz Zdeněk    Panto Ajaxova Uránie   NO  93   89   93   275   8 
  Pejša Martin    Quel od Policie ČR   NO  97   97   81   275   9 
  Heinzke Patrik Bc.    Barnabasch Black Chabet   NO  93   86   95   274   10 
  Liška Radovan    Aron Britkin Dvor   NO  93   93   83   269   11 
  Novotný Jiří Ing.    Attila z Kočičího dvora   NO  93   82   93   268   12 
  Mach Jiří    Francesco Anrebri   NO  95   88   85   268   13 
  Veselka Petr    Agáta Vepeden   NO  96   89   82   267   14 
  Kostera Libor    Baxter Vikar   NO  89   80   97   266   15 
  Tichá Mirka    Charik Galán Nalag   NO  83   91   92   266   16 
  Horák Kamil    Archie z Válovy zahrady   NO  91   84   91   266   17 
  Truksová Eva    Rémus Chmelový kvítek   NO  97   82   87   266   18 
  Glisník Vít    Ido z Polytanu   NO  82   90   92   264   19 
  Štěpař Jiří    Bart z Cagova Ráje   NO  94   82   88   264   20 
  Burianová Tatiana    Hikary Venušina Sopka   NO  96   85   83   264   21 
  Šesták Josef    Nex z Klemova dvora   NO  96   72   95   263   22 
  Krupková Michaela    Jeremy z Jenive   NO  87   96   80   263   23 
  Hodek Jaroslav    Fany z Purschova chovu   NO  98   77   87   262   24 
  Křeček Vlastimil    Charlie Eqidius   NO  91   87   83   261   25 
  Kubeš Jiří    Hogan Waji   NO  90   88   83   261   26 
  Walczysková Vanda    Hard Eqidius   NO  98   66   96   260   27 
  Plášil Václav    Quella ze Stříbrného Kamene   NO  74   93   93   260   28 
  Ivánek Jaroslav    Cherry Eqidius   NO  89   87   84   260   29 
  Truksa Milan    Bryn Zde-Sko   NO  90   90   77   257   30 
  Chýlová Dagmar    Ali Emitom   NO  98   85   73   256   31 
  Elblová Sylva    Darny Ozarkův sen   NO  95   67   92   254   32 
  Navrátil Ladislav    César z Kočičího dvora   NO  88   82   84   254   33 
  Fuksa Radek    Chris z Větrného vrchu   NO  83   82   85   250   34 
  Hradil Stanislav    Nargo Helilein   NO  84   80   85   249   35 
  Holomek Martin    Dix Salli Bohemia   NO  83   83   82   248   36 
  Schober Miroslav  Perry Jit-Mir   NO  94   74   80   248   37 
  Pěknice Přemysl    Bessy ze Šikmáku   NO  86   87   74   247   38 
  Valla Rudolf    Ax z Kuřimského Haje   NO  76   87   82   245   39 
  Machová-Angelovová Renata  Frederica Anrebri   NO  86   84   72   242   40 
  Suchopár Daniel  Lucca ze Stříbrného Kamene   NO  76   80   84   240   41 
  Kičmer Aleš Ing.  Korby Va-Pe   NO  69   86   83   238   42 
  Žižka Petr    Artuš Sun-Troc   NO  87   75   72   234   43 
  Hůza Ladislav   Uran Ro-Kop Bohemia   NO  86   72   72   230   44 
  Horák Jan    Wolf Moravia Go-Ha   NO  38   67   72   177   45 
  Dvořák Petr    Coonie Zde-Sko   NO  92   72   0   164   46

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Ukončení soutěže