Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace na FCI 2010

Start.č. Jméno Pes A B C Celkem 1.soutěž 2.soutěž vyšší součet (celkem+vyšší)
26 Mach Ladislav Octavius Malidaj 95 99 94 288 289 0 289 577
5 Pejša Martin Quel od Policie 99 96 94 289 284 279 284 573
41 Ševčíková Lucie Unica de Alphaville Boh. 91 95 92 278 282 0 282 560
22 Truksa Milan   Rémus Chmelový kvítek 96 86 91 273 278 0 278 551
15 Pufrová Milena Jaro Ja-He 96 84 95 275 275 0 275 550
25 Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj 93 89 89 271 276 276 276 547
2 Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia 91 90 94 275 271 270 271 546
29 Plášil Václav Quella ze Stříbr. Kamene 90 88 92 270 276 229 276 546
37 Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile 95 90 82 267 278 277 278 545
38 Veselka Petr Agáta Vepeden 97 80 93 270 274 269 274 544
24 Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve 95 85 90 270 271 0 271 541
16 Hulíková Hana Adelka Aykmar 94 79 92 265 276 261 276 541
4 Pallot Jarmila Maria Atrei D´Amour Bedea 92 83 92 267 273 0 273 540
8 Šustrová Hana Chilli z Nového Draka 86 90 87 263 277 275 277 540
35 Helclová Martina Bc. Asko ze Zelené úžlabiny 88 85 93 266 273 264 273 539
17 Chýlová Dagmar Ali Emitom 96 83 90 269 269 0 269 538
7 Lebruška Miloslav Brit Vědusk 89 90 83 262 275 0 275 537
12 Saska Zdeněk Clif z Chittusiho údolí 96 80 92 268 268 0 268 536
28 Tichá Mirka Charik Galán Nalag 80 81 90 251 285 279 285 536
3 Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia 88 85 84 257 276 270 276 533
18 Kubínová Hana Agatha z Mandragory 88 87 83 258 273 200 273 531
34 Růžička Lumír Daytona Durnitor 92 82 86 260 270 266 270 530
19 Kolář Pavel Cixie Zde-Sko 87 87 86 260 268 0 268 528
31 Rohlena David Devil Denny Goldest Danubius 89 80 87 256 268 250 268 524
32 Femiak Richard Vasil Bono Campo 82 77 90 249 268 0 268 517
1 Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma 0 83 odst. 83 273 269 273 356
14 Dobešová Jolana Uragan de Alphaville Boh. 95 85 89 269 269
13 Marousková Zdeňka Dorri ze Soutoku Sázavy 85 90 92 267 267
20 Kubeš Jiří Hogan Waji 84 86 90 260 260
9 Pekárek Jindřich  Larry ze Stříbrného kamene 93 74 92 259 259
23 Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu 93 82 82 257 257
30 Valla Rudolf Ax z Kuřimského háje 80 87 87 254 254
21 Eclerová Vladimíra Bady ze Svobodného dvora 90 73 90 253 253
6 Beníšek Stanislav Bc. Kenzo de Alphaville Bohemia 80 85 88 253 253
33 Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Boh. 71 91 91 253 253
11 Křeček Vlastimil Charlie Eqidius 83 81 82 246 246
39 Matoušková Klára Maxim de Alphaville Boh. 73 86 85 244 244
36 Makovský Bohumil Alby od Vomaru 77 79 87 243 243
27 Václavek Ladislav  Bond Fany Eciloten 87 62 82 231 231
40 Svitek Antonín Hess Skočická samota 68 77 79 224 224
42 Štěpánek Zdeněk Nika Niox 30 75 84 189 189
10 Ramaekersová Jiřina ing. Katana de Alphaville Boh. 0 0 diskval. 0 0