Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičák 26.10.2014

Při příchodu na cvičák okolo 12 hodiny jsme zírali na místo kde stál náš karavan - no prostě tam nebyl - prázdné místo a rozježdění plac u brány.

Po telefonátu do Prahy , jsme usoudily že nám ho někdo ukradl... 

2.jpg

Vše jsme oznámili na Policii Obvodní Oddělení Hejnice. Kde se rozjela mašinérie různých telefonátů kontrol a získávání poznatků z okolí našeho cvičáku. Během dvou hodin , jsme již věděli kdy byl náš obývák odvežen a kým . Ve čtvrtek odpoledne je viděli karavan odvážet - úplně drze si vlezou na pozemek zapřáhnou a odvezou :(((() To je drzost největšího kalibru , ale ono se říká , přes den to není tak nápadné jako v noci ........ 

Ještě týž den tedy v neděli okolo 19 hodiny se náš mazlik našel , díky poznatkům a dobré práce policejní složky , za což jim patří moc velké poděkování.

Jelikož je to v dalším vyšetřování asi bych neměla zveřejnovat další informace , ale strašně bych to ráda zveřejnila.Uvidíme jak se bude případ vyvíjet dál !!!!!!

Dnes kdy tohle smolím je již zpět na svém místě a předem upozorňuji běda tomu kdo na něj ještě jednou šáhne !!!!!!!!!!!!

karavan.jpg

Zkazilo nám to celé odpoledne , ale nakonec jsme si alespoň zakousali.

pa263838.jpg

Pedy v akci :))